Hakkımızda

bilgi-ustam.com hakkımızda sayfası1 Şubat 2015 tarihi itibariyle resmi olarak internet yayıncılığına başlayan bilgi-ustam.com, internet üzerinde aradığınız tüm içeriklerin en özet halini hızlı ve sorunsuz teması üzerinden siz değerli takipçilerine sunar. Özgün içerik kullanımına ve telif konularına dikkat eder. Yüzde 90’ın üzerinde bir site açılış hızına sahip Bilgi-Ustam.com; 31 Aralık 2015 sonu itibariyle; 1.000 kaliteli makale ve görseli siz takipçilerine sunmayı hedeflemektedir. Kullanım koşulları sayfamızı incelemenizi öneririz.

Sitemizin her hangi bir grup ya da web sitesiyle ilişkisi bulunmamaktadır. Aklınıza takılan her hangi bir soru halinde bizlere aşağıdaki form üzerinden ulaşabilirsiniz. SEO Analiz raporumuza da bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Bilgi USTAM web sitesi için oluşturulan tüm makaleler COPYSCAPE özgünlük taramasından geçer.. İçerikleri başka hiç bir sitede bulamazsınız!

  1. Bu sitede yer alan içerik hiçbir durumda tanı, tedavi amaçlı bir öneri niteliği taşımamaktadır. Siteyi kullananlar kullanım koşullarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır. Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri bilinçli, doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz.
  2. Sitemiz, kaliteli ve özgün makaleler sunmak amacıyla kurulmuştur. Yazı ve yorumlarda, toplumun herhangi bir kısmını rahatsız edebilecek içeriklerden özellikle sakınılmaktadır. Yorumlar ise moderasyona tabi tutulur. Yorumlar çeşitli bazı uğrayabilir; yorum yayınlanmayabilir, sakıncalı görülen bölümler değiştirilebilir, sakıncalı görülen bölümler çıkarılabilir.

Görkem CAN
Bilgi Ustam Web Sitesi
qorkemcan@gmail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir