Reklam

bilgi-ustam reklam sayfasıSitemizde yer alacak tanıtım yazıları ve görselleri; editörlerimiz tarafımızdan oluşturulması halinde 30 $, hazırlamanız durumunda ise 20 $ fiyat ile ücretlendirilir. Yetişkinlere yönelik +18 tanıtımlar, yanıltıcı içerik reklamları, pop-up ve kötü alışkanlıklara özendiren makale gösterim ve tanıtımları kabul edilmemektedir. Tüm makale ve içerikler; Google +, Facebook, Twitter, Pinterest ve Tumblr sayfalarında otomatik olarak süresiz yayınlanır. Bilgi Ustam, ticari amaç gütmeyen tüm tanıtımları ise sayfalarında ücretsiz yayınlamaktadır. Banner alternatiflerimiz de mevcuttur.

Bilgi Ustam editörleri; sizden gelen içerikleri imla hatalarına karşı düzenlemek, görselleri yeniden boyutlandırmak, kullanıcı odaklı düzenlemek hakkını saklı tutar. Bu tip değişiklikler onayınız alınmadan yapılmaz. Tanıtım yazılarında en fazla iki adet link çıkışına izin verilmektedir. Tüm materyaller bilgi-ustam.com sunucularında barındırılır. Sitemiz üzerinden link satışı ise yapılmamaktadır.

BİLGİ USTAM, ticari faaliyetlerle gelir sağlayan, para odaklı bir oluşum değildir. Reklam karşılığı alınan ücretler web sitesinin yayın kalitesinin yükseltilmesi ile ilgili giderleri sağlamak üzere kullanılır ve bağış kapsamında kabul edilir. Yaşayanları “ölü” göstermek ya da yanıltıcı linkler paylaşmak gibi ziyaretçi sayısına artırmaya yönelik spam içeriklere sitemizde asla yer verilmemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir