Yazarlık

bilgi ustam konuk yazarlık1 Şubat 2015 tarihi itibariyle yayın hayatına başlayan bilgi-ustam.com; tümü özgün içeriklerle oluşmuş makaleleri ile geniş kitleleri hedeflemektedir. Daimi olarak sitemizde yazarlık yapmak isteyen; yazarlık veya gazetecilik alanında kariyer hedefleyen, Türkçe ve imla kuralları konusunda hassas herkes, “özgün makale” üretmek kaydıyla bilgi ve düşüncelerini sitemiz üzerinden paylaşabilir. 300 kelime ve üzerindeki yazılarınız, redaksiyon vb düzenlemeler sonrası imzanız ile yayınlanır. Göndereceğiniz yazılarda; reklam, tanıtım, link vermek gibi paylaşımlara ne yazık ki izin vermiyoruz.

Kopya ve alıntı içeriklere de izin verilmemektedir. Çeviriler ise BİLGİ USTAM editör ekibinin denetiminden geçtikten sonra yayınlanır. Genel ahlaka aykırı yayınlar, ırkçılık, bir grubu ya da grupları tahrik edici, itibar zedeleyici, hakaret – tehdit – taciz amacı taşıyan illegal paylaşımlara sitemizde izin verilmez.

BİLGİ USTAM yazarları, makale paylaşmaya başladığı andan itibaren gizlilik sözleşmesinde yer alan tüm hükümleri kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini peşinen kabul eder.

BİLGİ USTAM üzerinden 100 benzersiz makale yayınlayan her “konuk yazar” bir yıllık hediye domain [alan adı] ve hosting hizmeti [barındırma] sahibi olur. İster kendi sitesi üzerinden yazılarına devam eder, ister sitemizde görev almayı sürdürür!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir